Chełm: Borys Budka gościem Krzysztofa Grabczuka na otwarciu Biura Poselskiego

  • 17.01.2020, 08:30
  • AN
Chełm: Borys Budka gościem Krzysztofa Grabczuka na otwarciu Biura Poselskiego @Krzysztof Grabczuk
Samorządowcy, działacze Platformy Obywatelskiej i zaproszeni goście wzięli udział w otwarciu biura poselskiego Krzysztof Grabczuka.

Poseł Krzysztof Grabczuk nie krył zadowolenia z tego, że tak wiele osób postanowiło uczcić z nim oficjalne rozpoczęcie pracy na rzecz mieszkańców.

Jednym z honorowych gości był szef klubu Koalicji Obywatelskiej poseł Borys Budka. Dlaczego zdecydował się na przyjazd do Chełma i wsparcie w tym dniu chełmskiego parlamentarzysty?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biuro poselskie Krzysztofa Grabczuka zlokalizowane jest przy ul. Lwowskiej 24 w budynku Galerii Atelier. Wcześniej urzędował tam poseł Grzegorz Raniewicz.

AN

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Glaca
Glaca 18.01.2020, 09:27
Hehe. Żenada.
jurek
jurek 17.01.2020, 19:37
i po co on w naszym mieście??? niech jedzie z ziomalami oczerniać Polskę w Brukseli albo organizuje "spontaniczne akcje protestacyjne ub-ywateli"
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 18.01.2020, 07:46
Pis to nie jest cała Polska. Jesteś to w stanie pojąć?
Grzabczuk to niech się bierze za robotę, a nie się medialnie mizdrzy. Celebryta od siedmiu boleści.
Kutuzow
Kutuzow 18.01.2020, 13:32
zabraklo tylko namaszczenia od Tuska,a moze "lojele" przywiozl p.Budka - niestety ani za rzadow jego w Chelmie ani wojewodztwie Chelm nie zyskiwal tylko tracil - tak wiec trudno uwierzyc w jego obietnica-tym bardziej ze jak zycie pokazuje jego formacji zalezy na wladzy dla swoich i kasy dla swoich a nie o rozwoju dla calej spolecznosci. Naturalnie PiS to nie Polska ale w przekonaniu PO tylko jak jestes wyznawca PO i dopoki w ich szeregach jestes niec zlego nie spotka Ciebie chocby najwieksze sq-----.o zrobi w odniesieniu do I zasady Neumana .
ps. Napoleonni :) dalem zielonego lajka-bo podzielam Twoj poglad-z dopiskiem od siebie :)
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 18.01.2020, 23:02
Kutuzow, nasz świat mimo ostrych podziałów nie jest tylko czarno - biały. Tak też jest z ludźmi. Wszędzie znajdują się interesowne kanalie, nawet i w Twoim mateczniku.
Ci, o których można mocno upraszczając powiedzieć, że są ~ "spoko", zostają przez te kreatury zdominowani, i mamy to, co na codzień widać - syf! Widzimy szczególnie to w neobolszewickich, ale i niestety w burżuazyjnych mediach też, aż się na rzy...nie zbiera.
A propos, М. И. Голенищев- Кутузов, może tak byś zmienił nick'a na , Ф. Э. Дзержинский? 😆hehehe. Zawsze to trochę nowoczesniej!
Kutuzow
Kutuzow 19.01.2020, 18:09
Napolen ,jak juz pisalem nie naleze do zadnej opcji politycznej- co do Dzierzynskiego- macie wy tam w PO szacownych marksistow np. Rossatiego czy Balcerowicza - no niby sie przez lata przefarbowali -ale wiesz jak to farba-na starosc odlazi i to co w glebi jest wychodzii. Lubie stare mundury i te z okresu Napoleona- tak wiec bede konserwatyny, nowoczesnym byc to chyba krzyczec o ekologii jak Greta robiac miejsce dla "koncernow z kasa" i byc bezplciowym he he - ale to mi nie pod drodze. Chlop ma byc z jajami a nie namiastka czy wydmuszka w zaleznosci od dnia tygodna. Napoleon masz racje ze swiat to nie tylko biale i czarne-to takze te polcienie czy poltony po drodze, i paleta koloru ,ktorej z racji moich zapatrywan nie identfikujaca sie z ideologia LGBT,natomiast ze sztuka,w ktorej jak wiemy w ciagu wiek odnajdowali sie tez artyscii bedacy inne orientacji seksulanej.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 20.01.2020, 07:36
Kutuzow, legitymacji pisowskiej może i nie masz, ale deklarujesz się wyjątkowo gorliwie jak jakiś członek prezydium, czy jakiejś tam egzekutywy partyjnej jak to drzewiej bywało. 😆 Zresztą, takie Twoje prawo. Mnie nic do tego. Tylko żebyście ze swoimi kamratami chociaż tak nie zawłaszczali państwowości Polski. Pis jak pisałem, to nie jest RP i wszelkie sprzeciwy przeciwko "radosnej twórczości" Pis, szczególnie te społeczne, to nie jast atak na swój kraj.
Może to jakaś wasza choroba - syndrom, coś jak pęd owczy? Jak na to zaradzić? Może przymusowe obozy "wychowawcze" dla uzdrowienia i nawrócenia na jedynie słuszną drogę, albo i nawet więzienia dla szczególnie nieprawomyślnych?
No i co wtedy? I mamy... totalitaryzm.
Widzę, że tak jak innym, tak i Tobie trwale wryły się skutki kampanii, tak naprawdę o przywileje dla ludzi ze "skazą". Czemu tęcza zaraz musi się z tym kojarzyć? Od zarania dziejów miała godniejsze znaczenie i tak powinna być postrzegana.
Dla ścisłości - z ewentualnej sympatii do PO, od czasów swojej chełmskiej prezydentury leczył mnie długotrwałe i skutecznie mister Grabczuk. Wyjątkowa postać w historii naszego miasta. Wyjątkowo też nie polecam!!!
Kutuzow
Kutuzow 20.01.2020, 14:04
Napoleon- ja jestem w jednej osobie. Moze gdy piszesz sprobuj mniej pic :) a pisz do mnie :) gdyz listnosz listy nosi :) Co do dzialan PiSu- potrafie byc krytyczny n ie mniej jak w stosunku do dzialan PO .Pozdrawiam
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 20.01.2020, 21:40
"Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona."
To tak mniej więcej a propos Twoich uwag, względem moich postów i chyba vice versa. 😁
Pozdrawiam.
Genom
Genom 19.01.2020, 02:18
Do dzierżyńskiego Tobie twojemu budce bliżej...
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 19.01.2020, 06:29
Jak nie z Pis to tylko z PO?
Innej opcji niet, Roztropku?
Opp
Opp 17.01.2020, 16:16
Widziałem potem pana posła Budkę w McDonald's w Chełmie. Chyba grabczuk nie nakarmił 🤣🤣🤣
tow wiesław?