O nas

O nas

Bon Ton Radio  jest pierwszą komercyjną lokalną stacją radiową działającą w byłym województwie chełmskim. Nasz program na częstotliwości 104.90 FM, odbierany jest w promieniu ok. 100 km od Chełma na terenie znacznej części województwa lubelskiego (Chełm, Krasnystaw, Włodawa, Zamość, część Lublina), a także w części obwodu wołyńskiego na Ukrainie.

Program radiofoniczny Bon Ton Radio przeznaczony jest do powszechnego odbioru i rozpowszechniany codziennie przez całą dobę.

Radio gra w  profilu muzyczno - informacyjnym, który mieści w sobie takie gatunki programowe jak: informacja, publicystyka, edukacja, poradnictwo i rozrywka oraz obecna w dużym wymiarze tematyka lokalna.  Ważne miejsce w naszym programie ramowym zajmuje też promocja twórczości i kultury lokalnej, z uwzględnieniem różnic religijnych, społecznych i kulturowych występujących wśród Słuchaczy.

Programy specjalne na antenie to natomiast gry i konkursy z telefonicznym udziałem słuchaczy, transmisje i retransmisje koncertów, sprawozdania „na żywo” z imprez kulturalnych i sportowych oraz ważnych wydarzeń politycznych i społecznych mających miejsce w zasięgu działania stacji. Wiodącym formatem muzycznym jest AC + (hity + nowości), a w ramach nadawanej muzyki emitujemy ok. 40% utworów polskich.

Grupa docelowa naszego dotarcia to wiek 18-55.

Jesteśmy z Wami od ponad 20 lat!