Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama

Jak otrzymać patronat medialny Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego

Wspieramy lokalne inicjatywy. Jeśli organizujesz wydarzenie, które ma potencjał zainteresować mieszkańców Chełma, Włodawy, Krasnegostawu i okolic, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą patronatu medialnego.
Jak otrzymać patronat medialny Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego

Na czym polega patronat medialny?

Patronat medialny to forma wsparcia, jaką media (w tym przypadku Radio Bon Ton oraz Super Tydzień Chełmski) oferują wydarzeniom, które są zbieżne z ich misją i wartościami, a także niosą korzyści dla lokalnej społeczności. Jest to partnerska współpraca. 

Co wchodzi w zakres umowy o patronat medialny?

Decydując się na patronat medialny Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego, otrzymujesz wsparcie w promocji wydarzenia. W ramach umowy zapewniamy:

  1. Publikację zapowiedzi wydarzenia: Informacje o Twoim wydarzeniu pojawią się zarówno na antenie Radia Bon Ton, jak i na stronie Super Tydzień Chełmski, docierając do szerokiej publiczności.

  2. Relację i galerię zdjęć po wydarzeniu: Po zakończeniu wydarzenia opublikujemy relację oraz galerię zdjęć, podsumowując jego przebieg, oczywiście przy wsparciu z Twojej strony w dostarczeniu materiałów.

  3. Wspólne promowanie: Radio Bon Ton i Super Tydzień Chełmski działają wspólnie, co oznacza, że Twoje wydarzenie zyska podwójną siłę promocyjną w dwóch wiodących lokalnych mediach.

Jak ubiegać się o patronat medialny?

Proces ubiegania się o patronat medialny jest prosty i przejrzysty. Abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją prośbę, należy przesłać lub dostarczyć do siedziby Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego oficjalne pismo z prośbą o patronat. Pismo powinno zawierać następujące informacje:

  1. Pełna nazwa organizatora: Kto jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia?

  2. Kontakt do osoby odpowiedzialnej: Imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail osoby, z którą będziemy mogli się kontaktować w sprawie patronatu.

  3. Dokładny opis wydarzenia: Na czym polega wydarzenie? Jaki jest jego harmonogram?

  4. Grupa docelowa: Do kogo skierowane jest wydarzenie? Kto jest jego potencjalnym odbiorcą?

  5. Przewidywana liczba odbiorców: Do jak dużego grona odbiorców zamierzasz dotrzeć?

  6. Cel wydarzenia: Jaki jest główny cel organizacji wydarzenia?

  7. Charakter wydarzenia: Czy wydarzenie jest płatne czy bezpłatne?

WZÓR PISMA DO POBRANIA NA DOLE STRONY


Procedura rozpatrzenia prośby

Po otrzymaniu pisma z prośbą o patronat, nasz zespół dokona jego weryfikacji. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia prośby o patronat bez podawania przyczyny. O pozytywnym rozpatrzeniu prośby i objęciu wydarzenia patronatem medialnym poinformujemy Cię drogą e-mailową.

Ważny element współpracy

W ramach umowy patronackiej z Radio Bon Ton i Super Tydzień Chełmski prosimy o umieszczenie  logo obu mediów na wszystkich materiałach promocyjnych związanych z wydarzeniem (plakatach, ulotkach, banerach, stronie internetowej, mediach społecznościowych itp.) oraz na wymienienie nas jako patronów medialnych w trakcie wydarzenia. Jest to kluczowy element współpracy.

Chcesz więcej?

Jeśli masz dodatkowe potrzeby promocyjne lub chciałbyś rozszerzyć zakres współpracy poza standardowy patronat medialny, zapraszamy do kontaktu z Działem reklamy. Z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Treść komentarza: Pani Żaneta pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 👌Data dodania komentarza: 27.06.2025, 23:11Źródło komentarza: Goście Radia Bon Ton. "Drzewo genealogiczne, które połączyło pokolenia". O konkursie "Bez korzeni nie zakwitniesz".Autor komentarza: CzarliTreść komentarza: No nie. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądów. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych to nie jest wyłącznie pieszy, którego jedna noga jest na chodniku, a druga na ulicy. Taka interpretacja byłaby absurdalna. Wg dotychczasowego orzecznictwa, jeśli pieszy w sposób oczywisty swoim zachowaniem sugeruje zamiar wejścia na przejście dla pieszych, to jest pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 18:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Zgodnie z artykułem 13, ustępem 1a ustawy o Prawie o ruchu drogowym, informują w dość jasny sposób: „Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju”. Przepis wyraźnie wskazuje, że zbliżając się do przejścia pieszy pierwszeństwa nie ma. twierdzenie, że jest inaczej jest nadinterpretacją chętnie wykorzystywaną przez stróżów prawa i cwaniaczków naciągających kierowców na mandat lub "rekompensatę". Kamera w samochodzie pozwoli uniknąć wielu kłopotów.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:02Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Uważam, że największe szanse na wygranie 69. Konkursu Piosenki Eurowizji w Bazylei w Szwajcarii ma Albania, Australia, Chorwacja, Czechy, Islandia, Niemcy,Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:28Źródło komentarza: Faworyci do wygrania Eurowizji 2025! - BonTonacja
Reklama
Reklama
Reklama
test