Anna Wyczyńska i Grzegorz Gorczyca - chełmski sztab WOŚP

  • 01.12.2021, 08:15
  • WJ
Anna Wyczyńska i Grzegorz Gorczyca - chełmski sztab WOŚP
Przedstawiciele chełmskiego sztabu WOŚP, a zarazem aktywni społecznicy, opowiedzieli o działalności fundacji charytatywnej, a także wstępnych przygotowaniach do 30. Finału największej w Polsce zbiórki dobroczynnej. Pojawił się też temat nadania im. WOŚP jednemu z chełmskich rond.

loadingŁaduję odtwarzacz...

WJ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 02.12.2021, 17:52
Dobry wieczór, rondo mogło by być im.WOŚP ale jego szef musi być bez zarzutu ,zaangażowanie w politykę i popieranie jednej opcji oraz nie jasne rozliczenia szef takiej fundacji musi być krystalicznie czysty inaczej dyskwalifikuje go to ,to jest instytucja najwyższego zaufania .Pan Jerzy Owsiak powinien zrezygnować sa mlodzi .
geniusz
geniusz 02.12.2021, 14:06
Przeczytał i nic nie zrozumiał. To jest sztuka!
jok
jok 01.12.2021, 13:29
Rondo w ok. 10% powierzchni powinno nosić nazwę Złotego Melona, a kierunek jazdy róbta co chceta.

Pozostałe