Chełm: Targowisko przy al. Armii Krajowej czeka modernizacja

  • 28.09.2021, 12:37 (aktualizacja 28.09.2021, 12:57)
  • oprac. MP
Chełm: Targowisko przy al. Armii Krajowej czeka modernizacja
Targowisko miejskie przy al. Armii Krajowej wkrótce zmieni się nie do poznania. Ma tam powstać hala o powierzchni ponad 2000 mkw, w której znajdą się boksy, strefa gastronomiczna, parking i zaplecze sanitarne. Pomysł ten spotkał się z aprobatą mieszkańców Chełma.

Wewnątrz targowiska ma się znaleźć ok. 70 boksów, na których wykupienie zapisało się już kilkadziesiąt osób. Szacunkowy koszt całej inwestycji to ok. 2 000 000 zł. Gotowa jest już dokumentacja i władze spółki przygotowują się już do opracowania dokumentacji. Jej koszt jest szacowany na ok. 100 000 zł.

Mówi Artur Juszczak, prezes spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kupcy i zarządcy mają nadzieję, że zmiana wyglądu targowiska poprawi nie tylko wizerunek miasta, ale przede wszystkim na nowo ożywi to miejsce. Obecnie na bazarze przy Armii Krajowej handluje ok. 100 osób.

A co mieszkańcy sądzą o obecnym wyglądzie targowiska i planach jego modernizacji?

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe