Chełm: Koniec prac na DK-12 coraz bliżej - kierowcy zadowoleni, choć mają uwagi

  • 07.07.2021, 10:56 (aktualizacja 08.07.2021, 10:11)
  • oprac. MP
Chełm: Koniec prac na DK-12 coraz bliżej - kierowcy zadowoleni, choć mają…
Remont DK-12 w granicach miasta dobiega końca, a kierowcy bardzo chętnie korzystają z nowej nawierzchni. Choć docierają do nas również głosy o trudnościach i niezrozumiałych rozwiązaniach, jakie tam zastosowano.

Jak chełmianom jeździ się po wyremontowanej drodze? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Plastikowe pachołki ustawione na ul. Rejowieckiej zostaną z niej usunięte, kiedy droga zostanie oficjalnie oddana do użytku. Warto przypomnieć również, że na ul. Podgórze i Wschodniej pojawiły się tzw. czerwone pasy, których zadaniem jest usprawnienie i upłynnienie ruchu. Szczegółowo o tym rozwiązaniu pisaliśmy TUTAJ.

Po zakończeniu prac na DK-12, miasto przygotowywać się będzie się do remontu Lubelskiej i Piłsudskiego. Ogłoszono już przetarg na wykonanie prac.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
andy
andy 18.07.2021, 08:54
to skrzyżowanie Rejowiecka/Szpitalna zostało koncertowo sp... - chodzi o widoczność sygnalizatorów - żeby je widzieć trzeba stanąć 10 metrów od linii zatrzymania - poprzednio było idealnie. A na rondzie ZWiN 1/10 kierowcow pokonuje je prawidłowo
Jan
Jan 14.07.2021, 15:32
kto projektował te ronda ???!!!! zjazd jest tak usytuowany, że skręt jest pod kątem 90 stopni i trzeba krążyć po nich jakby za chwilę miał się pojawić pas do startu w powietrze ? projektant zawinił czy wykonawca ?
przed remontem swobodnie się jechało łuki były łagodnie wyprofilowane a teraz kręć Pan kierownicą i uważaj żeby ten z prawej strony nie wjechał ci do środka przez drzwi pasażera bo jeszcze wąsko !!! czy można napisać jakąś skargę zbiorową na tych co zaakceptowali taki projekt ?! tyle czekania na swobodny przejazd a jest gorzej niż było !!!! TRAGEDIA - ci projektanci co robią modernizację dróg w Chełmie od dawna powinni być ukarani do pogorszenia ruchu drogowego a także ci co to zaakceptowali - pewnie bez dokładnego zapoznania się z projektem a potem z wykonawstwem .... ludzie zabrońcie już im psuć w tym mieście !!!!
mati
mati 07.07.2021, 17:38
dlaczego zrezygnowano z bezkolizyjnych zjazdów na skrzyżowaniu rejowiecka szpitalna ??? i dodatkowo rowerzyści z lewej - totalna amatorszczyzna w zarządzaniu chełmskimi drogami

Pozostałe