Chełm: Podziemia Kredowe ponownie otwarte - obiekt przeszedł gruntowny remont

  • 11.05.2021, 13:30
  • oprac. MP
Chełm: Podziemia Kredowe ponownie otwarte - obiekt przeszedł gruntowny…
Po przerwie spowodowanej pandemią znów można zwiedzać Chełmskie Podziemia Kredowe.

Administrator obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wykorzystał przerwę na prace remontowe. Udało się m.in. zmodernizować wejście do siedziby Ducha Bielucha. Na zwiedzających podziemia czeka też m.in. nowo urządzony sklepik z pamiątkami. 

Mówi dyrektor chełmskiego MOSiRu Jan Konojacki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Największa atrakcja turystyczna Chełma jest otwarta dla zwiedzających od godziny 10:00 do 16:00, a zejścia odbywają się co dwie godziny, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jeśli nie macie maseczki - do podziemi nie wejdziecie.

Od 6 maja w Chełmskich Podziemiach Kredowych są również honorowane: Karta Dużej Rodziny oraz Chełmska Karta 3+. Ich posiadaczom przysługuje 30% zniżki na bilety wstępu do obiektu.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe