PTTK zaprasza na wycieczkę i seminarium!

  • 15.02.2017, 14:14
  • DSO
PTTK zaprasza na wycieczkę i seminarium! pttk
Chełmski oddział PTTK w najbliższy weekend zaprasza na dwa wydarzenia.

Pierwsze z nich to wycieczka 'zimowe krajobrazy okolic Stańkowa'. Uczestnicy zobaczą tamtejsze lasy, budynki leśnictwa, byłą letnią rezydencję biskupów prawosławnych z końca XIX wieku, trzy modrzewie europejskie, które są pomnikami przyrody, czy chociażby zalew w Stańkowie. Wyjazd w sobotę o 11:30 z dworca PKP w Chełmie - zapisywać można się pod numerem telefonu  600  419  664. 
A drugie wydarzenie to niedzielne spotkanie seminaryjne w muzeum ziemi chełmskiej. O 12:30 będzie mowa o chronionych obiektach sakralnych powiatu chełmskiego, chronionej roślinności, będzie też projekcja filmu o ojcowskim parku narodowym, i - jak zawsze - przegląd prasy oraz debata na temat zagrożeń dla zabytków i środowiska. 
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe