Chełm: Ruszają Czwartki ze zdrowiem

  • 24.07.2020, 13:47
  • oprac. MP
Chełm: Ruszają Czwartki ze zdrowiem
Jak co roku, w sierpniowe czwartki MSZOZ w Chełmie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych. W tym roku będą odbywały się jako zdrowotne czwartki z samorządem.

Badania są skierowane dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców Chełma, którzy dotychczas nie mieli rozpoznanych chorób układu krążenia. O szczegółach mówi Mariusz Żabiński, dyrektor MSZOZ w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy uczestnik akcji będzie również otrzymywał informację na temat zdrowego trybu życia oraz sposobu poprawy zdrowia. Gdzie będzie prowadzona akcja?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zadanie to jest realizowane w ramach programu promocji i ochrony zdrowia w mieście Chełm na lata 2018 – 2020, sfinansowanego ze środków budżetu miasta Chełm.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe