Chełm: Przedsiębiorcy mogą złożyć nowe deklaracje śmieciowe

  • 25.03.2020, 13:19
  • DSO
Chełm: Przedsiębiorcy mogą złożyć nowe deklaracje śmieciowe
Przedsiębiorcy, którzy zmuszeni byli do zawieszenia działalności i zamknięcia swoich lokali w związku z epidemią koronawirusa, mogą złożyć nowe deklaracje zmniejszające zobowiązanie z tytułu gospodarowania odpadami.

Jak informuje Urząd Miasta Chełm - jeśli zamknięcie lokalu, a wraz z nim ustanie potrzeby odbioru odpadów nastąpiło w marcu, Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi przyjmuje zmienione deklaracje do 10 kwietnia br. Wszystkie sprawy dotyczące wymiaru opłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi można załatwiać jedynie drogą elektroniczną lub telefonicznie, a samą deklarację należy wrzucić do urn ustawionych w przedsionku budynku magistratu przy ul. Lubelskiej 65 lub w siedzibie GOK przy ul. Mickiewicza 32A.

Dla prawidłowego i sprawnego załatwienia sprawy wskazane jest podanie numeru kontaktowego na deklaracji.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe