Chełm: Pogoda utrudnia drogowcom ostatnie prace na ul.Kolejowej

  • 24.03.2020, 10:30
  • DSO
Chełm: Pogoda utrudnia drogowcom ostatnie prace na ul.Kolejowej
Wykonujące II etap przebudowy ulicy Kolejowej Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów SA przesunęło o dwa dni termin wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni.

Przesunięcie "asfaltowania" ul. Kolejowej ma związek z niskimi temperaturami, które negatywnie wpływają na jakość wykonania warstwy asfaltowej i są przeciwwskazaniem do wykonywania tego rodzaju robót.

„Asfaltowanie” na Kolejowej miało się rozpocząć w poniedziałek, 23 marca, i być prowadzone przez dwa dni w godzinach 7:00-19:00. Pierwszego dnia drogowcy planowali zamknięcie odcinka od dworca PKP do ulicy Warzywnej; kolejnego od skrzyżowania z Warzywną do Przejazdu Kowelskiego.

Prognozy na najbliższe dni zakładają znaczny wzrost temperatur, dlatego wykonawca przesunął ułożenie ostatniej warstwy nawierzchni zaledwie o dwa dni - na środę i czwartek. Godziny prac i podział na etapy pozostają bez zmian, tak jak całkowite wyłączenie z ruchu ulicy Kolejowej w tym czasie – także dla mieszkańców przyległych posesji.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe