Chełm: Utrudnienia drogowe

  • 20.03.2020, 08:57
  • DSO
Chełm: Utrudnienia drogowe
Zmotoryzowanym mieszkańcom Chełma przypominamy, że dziś zostaną wyłączone z ruchu dwa pasy ul. Rejowieckiej. Remont drogi krajowej nr 12 w granicach miasta wchodzi w kolejny etap.

Ulica Rejowiecka

Z ruchu zostaną wyłączone pasy po północnej stronie jezdni - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Szpitalną do ronda Dmowskiego. Zamknięte będą skrzyżowania z ulicami Kolberga, Krasickiego, Piaskową, Fredry, Zapolskiej, Kaflarską (dla samochodów ciężarowych), Witosa, Różaną. Przejezdność zostanie utrzymana na skrzyżowaniu z ul. Kochanowskiego i częściowo na skrzyżowaniu z ul. Piaskową, natomiast dojazd do posesji oraz dla służb miejskich będzie możliwy istniejącymi chodnikami, przyległymi drogami, a w późniejszym etapie po przebudowanej drodze dojazdowej.

Do okolicznych posesji będzie można dojechać chodnikami i drogami przyległymi. Ruch pieszy zostanie przeniesiony na południową stronę ulicy Rejowieckiej, a zatoki autobusowe, które znajdują się na odcinku objętym remontem, zostaną przeniesione na zewnętrzną krawędź robót.

Chełm: Przebudowa DK12 w trzynastu etapach

Ulica Waśniewskiego

Od 18 marca do 3 kwietnia kierowcy napotkają utrudnienia na ulicy Waśniewskiego, gdzie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie rozpoczyna remont sieci wodociągowej w ulicy Waśniewskiego. Modernizowane mają być również przyłącza do budynków.

Ulica Kolejowa

W poniedziałek, 23 marca od godziny 7:00 do 19:00 zamknięta będzie ulica Kolejowa na odcinku od dworca PKP do ulicy Warzywnej. Dzień później, w tych samych godzinach zamknięty zostanie następny odcinek ul. Kolejowej - od skrzyżowania z Warzywną do Przejazdu Kowelskiego.

W tym czasie wykonawca będzie układał ostatnie warstwy nawierzchni asfaltowej, dlatego ulica będzie całkowicie nieprzejezdna – także dla mieszkańców.

– Przed wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni prowadzimy na tych odcinkach prace związane z regulacją studzienek kanalizacyjnych, dlatego kierowców dojeżdżających do przyległy posesji prosimy o ostrożność – apeluje Artur Kostrzewski z Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Lubartów SA, które wykonuje przebudowę.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe