Jak informuje Lubelski Urząd Wojewódzki taka sytuacja pogodowa dotyczy wszystkich powiatów w naszym województwie, a gęste mgły ograniczające widoczność miejscami do 200 metrów utrzymaja się jeszcze do godziny 9:00. Gęste mgły lokalnie mogą być marznące, co dodatkowo utrudni poruszanie się po drogach regionu.
Prawdopodobnie to właśnie fatalne warunki pogodowe przyczyniły się do wypadku w Zofiówce na trasie Lublin - Łęczna, gdzie zderzyły się ze sobą 4 auta osobowe. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia i wyznacza objazd od strony Łęcznej przez Łuszczów Pierwszy.






![[PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton! [PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton!](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-pelna-wersja-chelmscy-ratownicy-medyczni-w-studiu-radia-bon-ton-1770983923.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze