Chełm: Lokalny Plan Rewitalizacji ma 'zielone światło' od mieszkańców

  • 17.12.2019, 10:33
  • DSO
Chełm: Lokalny Plan Rewitalizacji ma 'zielone światło' od mieszkańców
Chełmianie dali 'zielone światło' projektom zawartym w Lokalnym Planie Rewitalizacji Miasta. O opinię prosił mieszkańców prezydent Jakub Banaszek. Konsultacje odbyły się w minionym tygodniu.

Mieszkańcy pozytywnie zaopiniowali rewitalizację placu Łuczkowskiego, która zakłada m.in odbudowę zabytkowych piwnic, remont placu, chodników, oświetlenia oraz zmianę organizacji ruchu.

Chełmianom spodobał się także pomysł utworzenia skweru rekreacyjno - wypoczynkowego przy Szkole Podstawowej nr 1 od strony ulicy Jedność, który zakłada m.in. nowe alejki, fontannę oraz tor rowerowy i saneczkowy. Pozytywnie zaopiniowano także projekt rewitalizacji Ogródka Jordanowskiego na osiedlu Cementownia. Zaktualizowane dokumenty zostaną przedstawione Radzie Miasta.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 18.12.2019, 21:44
Mieszkańcy to sobie mogą konsultować, jak za nic nie odpowiadają.
WendyC
WendyC 17.12.2019, 18:17
Aha, czyli dalej będzie beton i ławki stojące pośrodku tej patelni. Tylko beton trochę się odświeży i poprzestawia latarnie. I po co cała ta szopka jak brak wizji i odważnych decyzji? Z mieszkańcami można konsultować 2-3 sensowne pomysły, w których opracowanie samemu wcześniej włożyło się trochę pomyślunku. Przeciętny klient biedronki nie wymyśli panu na nowo placu Łuczkowskiego, panie prezydencie.
Tez mieszkaniec
Tez mieszkaniec 17.12.2019, 13:48
Jacy mieszkańcy?

Pozostałe