Chełm: Weronika Błaziak już z indeksem wyższej uczelni

  • 11.04.2019, 14:26
  • DSO
Chełm: Weronika Błaziak już z indeksem wyższej uczelni
Weronika Błaziak, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie już teraz zadbał o wynik egzaminu maturalnego z języka polskiego. Otrzyma 100 % punktów z części pisemnej i ustnej jako finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, ogólnopolskiego konkursu utworzonego przy Instytucie Badań Literackich PAN.

Znaczącym sukcesem Weroniki jest również zwycięstwo w Konkursie o historii i kulturze Żydów polskich Fundacji Shalom. W przygotowaniach do obu konkursów wspierała ją Anna Popielewicz. Weronika na naszej antenie opowiedziała o drodze do tych zwycięstw, które traktuje raczej jako część swojego rozwoju.

Uważam, że nigdy nie ma takiego momentu, w którym człowiek powinien przestać się uczyć - mówi Weronika

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe