Chełm: Władze miasta chcą wyłączyć z ruchu Plac Łuczkowskiego

  • 18.12.2018, 10:26
  • DSO
Chełm: Władze miasta chcą wyłączyć z ruchu Plac Łuczkowskiego
Władze miasta chcą całkowicie wyłączyć z ruchu plac Łuczkowskiego. Chodzi o bezpieczeństwo spacerowiczów oraz ochronę podziemnych korytarzy kredowych, jakie znajdują się pod placem.

A co  z mieszkańcami placu i dostawami do znajdujących się tam sklepów czy restauracji? 

Mówi prezydent Jakub Banaszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zanim zmiany zostaną wprowadzone w życie urzędnicy muszą przygotować schemat nowej organizacji ruchu na centralnym placu miasta. 
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Le
Le 22.12.2018, 08:17
Jeszcze jakby policja i straż miejska reagowały na parkowanie na zakazach i wjazd na plac oraz nocne burdy. Reakcję z bólem na wezwanie. Nocami pijana dzicz z kebabem w ręku nie daje żyć, o spaniu nie wspomnę. A zakazy ruchu stoją od lat.
ciekawski
ciekawski 20.12.2018, 14:55
a nie można wysłac na plac policjanta, który wyegzekwuje obowiązujacy teraz zakaz ?
chelmski
chelmski 18.12.2018, 23:03
Urwany z choinki były radny gminy Ochota, od wielu lat mieszkający w Warszawie, podobnie jak prezes (naczelnik) nie rozumie znaków drogowych. Na Pl. Łuczkowskiego jest ZAKAZ!!! Ale skąd ma o tym wiedzieć?
Chełmianin Roku
Chełmianin Roku 18.12.2018, 13:41
I bardzo dobrze. Niech zamkną To co się dzieje tam obecnie to Sodoma i Gomora. Każdy wjeżdża kto chce i kiedy chce. Taksówki jeżdżą tam jak zwariowane. Wożą głodnych Januszy na kebaba. Bo im wolno. Basta!
Mirek
Mirek 20.12.2018, 01:08
Janusz to jedzie na wichurę wszamać świeżonke
Bil
Bil 18.12.2018, 13:37
Bardzo dobry pomysł. Tylko żeby ktoś to egzekwował, a nie jak teraz, jest zakaz wjazdu a i tak mało kto się nim przejmuje. Cały plac zastawiony samochodami bo sklepikarze muszą pod samymi drzwiami parkować cały dzień bo tyłków im się ruszyć nie chce.

Pozostałe