Chełm: Nowa koalicja w Radzie Miasta

  • 26.11.2018, 09:30
  • DSO
Chełm: Nowa koalicja w Radzie Miasta
Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm” i Zarząd Grodzki PSL porozumiały się w sprawie wspólnej pracy w Radzie Miasta.

Podczas piątkowej sesji radna Joanna Lis zgłosiła powołanie Klubu Radnych pod nazwą „Nasz Chełm Polskie Stronnictwo Ludowe”. W skład Klubu weszło troje radnych: wspomniana już J. Lis, Irena Machowicz i Ryszard Dżaman.

Radni deklarują podejmowanie partnerskiej i merytorycznej współpracy, której podstawą jest zaufanie, przejrzystość działań i odpowiedzialność.

-W opinii jego członków, Klub odpowiada oczekiwaniom chełmian na sprawne, kompetentne i przejrzyste zarządzanie miastem. Jako partnerzy zobowiązujemy się działać w duchu dialogu i otwartości. Nasza współpraca będzie oparta na kompromisie służącym osiągnięciu najlepszych możliwych rozwiązań służących miastu.

- Za podstawę współpracy uznajemy programy działania Stowarzyszenia Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm” i programie PSL dla Miasta Chełma na lata 2018-2023 – mówiła ogłaszając powołanie Klubu J. Lis. - Chcemy aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach budżetu i wieloletniej prognozy finansowej, uchwał oraz innych inicjatyw, oraz dokumentów kierowanych na sesje Rady Miasta.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sz.
Sz. 07.12.2018, 09:02
Niesamowite! To teraz Pana Górnego na trzeciego wiceprezydenta!

Pozostałe