Piłkarze Chełmianki będą promować... Urząd Miasta

  • 27.08.2018, 09:32
  • DSO
Piłkarze Chełmianki będą promować... Urząd Miasta
Chełm będzie się promował podczas imprez sportowych, a dokładnie meczów piłki nożnej - tak zdecydowali urzędnicy chełmskiego ratusza. O co chodzi?

Otóż, do grudnia, piłkarze Chełmianki będą występowali w strojach z logotypem miasta i adresem strony internetowej magistratu. Takie informacje pojawią się też na biletach wstępu na mecze drużyny, oraz na zaproszeniach czy w materiałach i publikacjach wydawanych przy okazji rozgrywek piłkarskich. Miasto będzie reklamował również spiker, który podczas meczu będzie musiał - co najmniej trzy razy - wspomnieć o chełmskim ratuszu. Nazwa miasta i materiały promocyjne będą się też pojawiać podczas rozgrywek wyjazdowych.

Jak przekonują miejscy urzędnicy, chodzi o kreowanie pozytywnego wizerunku Chełma w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu. Do wydania jest 110 tys. złotych.

W podobny sposób promują swoje miasta inne kluby sportowe z całej Polski, m.in. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, grający w tej samej lidze co Chełmianka, który na promocję otrzymał 123 tysiące złotych.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ok
Ok 01.09.2018, 10:47
Bardzo dobrze. Piłkarze fajnie grają i słychać o nich w całej Polsce. A jaki inny klub miałby promować malkontencie.
chelmianin
chelmianin 27.08.2018, 15:27
Czyli dodatkowa kasiorka dla miejskich kopaczy :D - to ile już dostali w tym roku? Pół miliona? Nie wiadomo jak im dać z miasta kasę to tworzy się takie programy :), najlepiej dać im całą kasę na chełmski sport. Promowanie miasta :D

Pozostałe