Miejscy urzędnicy chcą noclegowni dla bezdomnych, także tych pod wpływem alkoholu.

  • 04.06.2018, 08:30 (aktualizacja 05.06.2018, 06:53)
  • DSO
Miejscy urzędnicy chcą noclegowni dla bezdomnych, także tych pod wpływem…
W Chełmie może powstać noclegownia dla bezdomnych, w której noc mogłyby spędzić także osoby, będące pod wpływem alkoholu - nad takim rozwiązaniem zastanawiają się miejscy urzędnicy. Byłoby to jedyne takie miejsce w okolicy.

Miasto od dawna próbuje walczyć z problemem bezdomności. W okresie letnim bezdomni, często zamroczeni alkohole, koczują na ulicach, bywa tez zaczepiają mieszkańców i turystów w centrum Chełma.

Osoby niepijące mogą liczyć na miejsce w schronisku dla bezdomnych. Nadużywający alkoholu muszą sobie radzić sami. 
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
erst13
erst13 04.06.2018, 12:27
Od dawna o tym myślałem, Chyba w okolicach fabryki butów są jakieś nieużywane hale. Można jakąś przystosować tj. wyposażyć w miejsca do leżenia, sanitariaty i umywalnie, może też kuchnię ?. Zimą ogrzewać.

Pozostałe