Ministerstwo dofinansuje budowę betonowego pasa na lotnisku w Depułtyczach Królewskich

  • 28.03.2018, 10:46
  • DSO
Ministerstwo dofinansuje budowę betonowego pasa na lotnisku w Depułtyczach…
Ministerialne dofinansowanie na budowę betonowego pasa na lotnisku w Depułtyczach Królewskich jest już zapewnione. Takie zapewnienie usłyszały władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie ze strony Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osobiście, ze strony szefa resortu - Jarosława Gowina, usłyszał to Józef Zając, prorektor ds. studenckich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. A na tym dobre informacje się nie kończą. Dofinansowanie będzie wyższe, niż zakładano - kwota wzrośnie o 3 miliony zł. Wyniesie tym samym ponad 21 milionów. 

Umowa między ministerstwem a chełmskim PWSZ jest już gotowa, a jej podpisanie planowane jest już po świętach wielkanocnych.

Dzisiaj w siedzibie uczelni przy ulicy Pocztowej, odbywa się konferencja prasowa, na której prezentowana jest m. in. koncepcja przebudowy lotniska w Depułtyczach Królewskich.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe