Uroczyste podsumowanie "Hej kolęda, kolęda" w MDK-u

  • 21.12.2017, 07:14
  • DSO
Uroczyste podsumowanie "Hej kolęda, kolęda" w MDK-u
Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Hej kolęda, kolęda”, którego uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się 14 grudnia 2017 roku o godz.10.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie.

Na konkurs „Hej kolęda, kolęda” nadesłano 374 prac plastycznych, w tym 304 prace malarskie oraz 70 szopek.
   
Prace  nadesłano z następujących placówek:

1.    Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
2.    Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie
3.    Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie
4.    Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie
5.    Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie
6.    Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie
7.    Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
8.    Przedszkole Miejskie nr 14 w Chełmie
9.    Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie
10.    Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka”
11.    Przedszkole Niepubliczne „Akademia Juniora” w Chełmie
12.    Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
13.    Przedszkole Samorządowe w Siedliszczu
14.    Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
15.    Gimnazjum nr 2 w Chełmie
16.    Szkoła Podstawowa Nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
17.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
18.    Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
19.    Szkoła Podstawowa  Nr 7 w Chełmie
20.    Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
21.    Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
22.    Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych „Arka”
23.    Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie
24.    Zespół Szkół w Żółtańcach.
     
Komisja Konkursowa  po obejrzeniu wszystkich prac plastycznych postanowiła nagrodzić następujące osoby:

NAGRODA
Malarstwo i rysunek

Kategoria 5-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
1 - Izabela Łuć – 6 lat
n-l Barbara Krzysztoń

2 - Pola Kruk – 6 lat - nagroda
n-l Barbara Krzysztoń

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

1 - Magda Florek – 6 lat
n-l Anna Mojsym-Bochen

Kategoria 7-9 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Natalia Jagieło – 7 lat
n-l Agnieszka Zapora

2 - Julia Szyszkowska – 8 lat
n-l Agnieszka Zapora

Kategoria 10-12 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Gabriel Makowski – 10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik
n-l Anna Mazur

2 - Antonina Choma – 10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik
n-l Anna Mazur
      
3 - Aleksandra Kraszewska – 11 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik

 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie  

1 - Teofil Błaszko – 12 lat
n-l Jolanta Marciniak

Kategoria 13-15 lat

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie

1 - Karolina Wysocka – 13 lat
n-l Ewa Słomczyńska

WYRÓŻNIENIE
Malarstwo i rysunek

Kategoria 5-6 lat
Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

1 - Adam Czechowski – 6 lat
n-l Jolanta Jaroszyńska

2 - Paweł  Czechowski – 6 lat
n-l Jolanta Jaroszyńska

3 - Lena Śmigielska – 6 lat
n-l Jolanta Jaroszyńska

4 - Barbara Wolanciuk – 5 lat
n-l Renata Dufek

5 - Julia Nowosad – 5 lat
n-l Renata Dufek

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

1 - Laura Wal – 5 lat
n-l Elżbieta Nowosad   

Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku „w Chełmie”

1 - Nina Manaj – 5 lat
Anna Łatyńska

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

1 - Maja Białek – 6 lat
n-l Renata Tymczak

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
         
1 - Ewa Jeziernicka – 5 lat
n-l Renata Wacewicz

2 - Zosia Michałowska – 5 lat
n-l Renata Wacewicz

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

1 - Pola Tchórzewska – 6 lat
n-l Maria Wójcik

Wyróżnienie 7-9 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Zofia Patkowska – 8 lat
n-l Agnieszka Zapora
    
2 - Zofia Gębicka – 7 lat
n-l Agnieszka Zapora

3 - Lena Rogucka – 7 lat
n-l Agnieszka Zapora

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

1 - Maja Misiuk – 8 lat
n-l Joanna Chilczuk

2 - Jakub Śliwiński – 7 lat
n-l Joanna Mackiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

1 - Maja Sidorczak – 8 lat
n-l Ewa Wasil-Parol

2 - Maria Bukalska – 8 lat
n-l Ewa Wasil-Parol

Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie

1 - Martyna Dziewulska – 7 lat
n-l Grażyna Wiśniewska

2 - Pola Langiewicz – 7 lat
n-l Ewa Lipska

3 - Jagoda Chołota – 7 lat
n-l Ewa Lipska
 
4 - Natalka Fijoł – 8 lat
n-l Joanna Bartosik

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie

1 - Martyna Kogut – 7 lat
n-l Urszula Wojewódzka
      
Wyróżnienie 10-12 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

1 - Magda Piecuch – 11 lat
n-l Maria Olucha

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Nikola Ślusarczyk – 10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik
n-l Elżbieta Staniszewska

2 - Maksymilian Choma – 10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik
n-l Elżbieta Staniszewska
    
Wyróżnienie 13-15 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Lena Pejo – 14 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik
n-l Agnieszka Jaroszek

2 - Karolina Gaćkowska – 13 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie

1 - Jan Gębicki – 13 lat
n-l Ewa Słomczyńska

NAGRODA
Kat. Szopka

Kategoria 5-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

1 - Aleksandra Polesińska-5lat
n-l Renata Dufek

Kategoria 7-9 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie

1 - Juliusz Zalewski -8 lat
n-l Jolanta Marciniak

2 - Grzegorz Lech – 9 lat
n-l Jolanta Marciniak

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie

1 - Kinga Zacharczuk - 9 lat
n-l Marianna Niemczuk

Kategoria 10-12 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie

1 - Julia Bortone-11 lat
n-l Bożena Stępień

2 - Hanna Webermann-10 lat
n-l Bożena Stępień

WYRÓŻNIENIE
Kat. Szopka

Kategoria 5-6 lat-wyróżnienie

Przedszkole Samorządowe w Siedliszczu

1 - Natalia Sapko-6 lat
n-l Anna Szelest

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

1 - Aleksander Grabczuk-6 lat
n-l Ewa Skałecka

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

1 - Iga Sawicka-6 lat
n-l Iwona Magryta

2 - Kaja Wojewoda-6 lat
n-l Iwona Magryta

Kategoria 7-9  lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie

1 - Wiktoria Jeleń-7 lat
n-l Bożena Stępień

2 - Jakub Kata-8 lat
n-l Jolanta Marciniak

3 - Emilia Wójtowicz-9 lat
n-l Bożena Stępień

4 - Mikołaj Łydziński- 9 lat-
n-l Jolanta Marciniak

5 - Łukasz Krawczyński -9 lat
n-l Bożena Stępień

6 - Weronika Łobocka -7 lat
n-l Bożena Stępień

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie

1 - Emilia Lachowska-9 lat
n-l Iwona Buczek
   
Kategoria 10-12 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie

1 - Kinga Krawczyk-10 lat
n-l Bożena Stępień

2 - Igor Jeleń-12 lat
n-l Marzena Drozda

Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

1 - Zofia Zarek-10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik

2 - Aleksandra Król-10 lat
n-l Edyta Bubiłek -Wójcik

Kategoria 15-17  lat

Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie

1 - Damian Kasprzycki-17 lat
n-l Agnieszka Szponar

Skład komisji konkursowej:
•    Jagoda Barczyńska -  historyk sztuki – przewodnicząca
•    Violetta Furtak -  nauczyciel plastyki MDK – pracownia inicjatyw kulturalnych
•    Justyna Malicka-Sławińska- nauczyciel plastyki MDK
•    Agata Sobczyk – pracownia inicjatyw kulturalnych - sekretarz

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe