Na co i ile wydaje miasto? Zaopiniuj budżet na przyszły rok!

  • 28.11.2017, 11:01
  • DSO
Na co i ile wydaje miasto? Zaopiniuj budżet na przyszły rok! stock
Dzisiaj zaczyna się cykl zebrań rad osiedlowych w Chełmie. Tematem numer jeden będzie opiniowanie budżetu miasta na przyszły rok.

Do uczestnictwa w zebraniach poszczególnych rad osiedli zachęca Dariusz Wojciechowski - przewodniczący rady osiedla Cementowni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze zebranie mają dziś przed sobą mieszkańcy z osiedla Kościuszki. Rozpocznie się ono o 17:00, w szkole podstawowej nr 8, przy ulicy Połanieckiej.

Jutro spotkają się mieszkańcy z Dyrekcji Górnej. Na czwartek  zaplanowane 2 kolejne zebrania - rady osiedla Działki i Cementowni. W piątek - przyjdzie czas na zebranie osiedla Rejowiecka. Kolejne zebrania przewidziano na kolejny tydzień.

Terminy wszystkich zebrań znajdziecie pod tym linkiem:

Mieszkańcy Chełma będą opiniować budżet miasta na przyszły rok. Znamy terminy zebrań.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe