Powstaną nowe bloki mieszkalne przy Lubelskiej

  • 19.04.2017, 14:14
  • DSO
Powstaną nowe bloki mieszkalne przy Lubelskiej stock
Będą kolejne bloki dla żołnierzy przy ulicy Lubelskiej i Trubakowskiej.

Miasto wydało już pozwolenie na budowę nowego budynku przy ulicy Lubelskiej. To efekt zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, które Urząd Miasta wprowadził m.in. jako wsparcie dla wojska. W budynku, dla którego wydano pozwolenie na budowę, znajdą się mieszkania dla żołnierzy i ich rodzin. 
Następne budynki będą powstawać przy ulicy Trubakowskiej. W tym przypadku - trwa jeszcze zmiana planu zagospodarowania terenu. 
To nie jedyne pozwolenia na budowę wielorodzinną, które wydał ostatnio ratusz. Do wznoszenia nowych bloków przygotowuje się m.in. Chełmski TBS, który rozbuduje osiedle przy ulicy Synów Pułku. Tworzeniem nowych bloków zainteresowani są także prywatni deweloperzy. Urząd Miasta szuka ponadto miejsca pod budowę nowych bloków w ramach programu 'Mieszkanie Plus”.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe