Mundurówka w obiektywie - wystawa

Podziel się:
Oceń:
24.03.2017, 07:51

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza do zwiedzania wystawy fotograficznej  Mundurówka w obiektywie - 17 lat innowacji mundurowych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 5 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie, która jest dostępna w małej galerii ChBP (ul. Partyzantów 40) 

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał dyrektor ZSZ Nr 5 p. Jarosław Wójcicki, który przybyłym  gościom przybliżył 17-letnią historię klas mundurowych oraz  innowacyjną działalność związaną ze szkoleniem przygotowującym młodzież do pracy w formacjach mundurowych RP. Multimedialna oprawa spotkania była doskonałym uzupełnieniem bardzo ciekawej wystawy, w przygotowanie której zaangażowani byli nie tylko nauczyciele, ale również uczniowie ZSZ Nr 5.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy do 27 kwietnia br. w małej galerii ChBP (ul. Partyzantów 40).

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.