Ważnym elementem dzisiejszego wydania „Samorządowych 5 minut” będzie również aktywność kół gospodyń wiejskich, które w gminie Wierzbica chcą sformalizować swoją działalność. Gospodarz programu opowie o funduszach, o które mogą się ubiegać.
Samorządowe 5 minut - Gmina Wierzbica
Dzisiejszy odcinek audycji jest poświęcony inwestycyjnym planom gminy Wierzbica.
Wójt Bożena Deniszczuk zapowiada zmiany w samej Wierzbicy i na terenie gminy, które będą mogły zaistnieć po pozyskaniu i zagospodarowaniu środków z zewnątrz. Dzięki nim możliwa będzie rewitalizacja centrum Wierzbicy, budowa żłobka, centrum rekreacyjnego na terenie gminy.
- 26.02.2019 14:51 (aktualizacja 18.08.2023 05:09)

Reklama





![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze