Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Muzyczna Studnia

Chełm. Gośćmi nadchodzącej finałowej "Muzycznej Studni" będą Damian Ukeje oraz Limboski

29 sierpnia o godzinie 19:00 na Placu dr E. Łuczkowskiego odbędzie się finałowy koncert tegorocznego cyklu „Muzyczna Studnia”. Wydarzenie, które zyskało stałe miejsce w kalendarzu lokalnych imprez, tym razem przyniesie pewną zmianę w programie. Z przyczyn niezależnych od organizatorów, zamiast wcześniej zapowiedzianego Tymona Tymańskiego, na scenie wystąpi Damian Ukeje oraz Limboski.
Chełm. Gośćmi nadchodzącej finałowej "Muzycznej Studni" będą Damian Ukeje oraz Limboski

Źródło: Chełmski Dom Kultury

Pierwszym z występujących artystów jest Limboski, dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka, polski piosenkarz, gitarzysta, autor tekstów i producent muzyczny. Artysta jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV i wykładowcą w instytucie BIMM w Berlinie. Jego twórczość charakteryzuje się nieszablonowym podejściem do muzyki.

Drugim z zaproszonych gości jest Damian Ukeje, który przygotował specjalny projekt pod nazwą „MOJE BOSKIE BUENOS”, będący hołdem dla twórczości zespołu Maanam i jego legendarnej wokalistki, Olgi Jackowskiej. Artysta pragnie, aby dorobek grupy wciąż żył, dlatego podczas akustycznego koncertu zaprezentuje najpopularniejsze utwory Maanamu, a także kilka swoich kompozycji. 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu Kultury
Reklama
test