Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
To mogło skończyć się tragicznie!

Motocyklista uderzył w drzewo. Był pijany i nie miał uprawnień do kierowania

22-latek nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jednoślad, którym jechał, nie był dopuszczony do ruchu, a on sam nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.
Motocyklista uderzył w drzewo. Był pijany i nie miał uprawnień do kierowania

Źródło: KMP w Chełmie

W niedzielę (17 sierpnia) wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Trościance w gminie Wojsławice. 

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem typu cross 22-latek stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie – informuje nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Funkcjonariusze ustalili, że jednoślad, którym się przemieszczał, nie był dopuszczony do ruchu, a młody mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Policja wyjaśnia bliższe okoliczności tego zdarzenia i apeluje o zdrowy rozsądek na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Spinofonia Treść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! Spinofonia Data dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08 Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznych Autor komentarza: Hubert Treść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W. Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35 Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - Pozytywka Autor komentarza: Krycha Treść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku! Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44 Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w Chełmie Autor komentarza: Jan Treść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłac Data dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28 Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w Chełmie Autor komentarza: krystyna Treść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękuję Data dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30 Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test