Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Gość Radia Bon Ton: Dorota Sawicka - wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie

Porozmawiamy o bardzo ciekawej konferencji, która odbędzie się już jutro w Huta Kultury. Naszym Gościem jest Dorota Sawicka wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie im. por. Zbigniewa Twardego p.s. "Trzask".
Gość Radia Bon Ton: Dorota Sawicka - wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test