Magazyn Sportowy #14 (03-09-2022)

  • 03.09.2022, 10:03
  • MP
Magazyn Sportowy #14 (03-09-2022)
Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.

Część I: udany start Piotra Czemerysa z sekcji biegowej Ruchu Izbica w Maratonie Wigry / udział zawodników Chełm Biega w UltraJanosiku, jednym z biegów z cyklu Tour De Zbój / podium Tomasza Lipińskiego z Implozji Chełm w pierwszej edycji biegu OCR Wieprz RUN River w Lubartowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...


Część II: rozgrywki Pucharu Polski z udziałem Chełmianki Chełm, a także planowane mecze, w których zmierzą się: Vitrum Wola Uhruska, Victoria Żmudź, Granica Dorohusk, Sparta Rejowiec Fabryczny, Start Krasnystaw, Chełmianka Chełm, Kłos Gmina Chełm i Bug Hanna / trzecia kolejka spotkań w IV lidze z udziałem Bugu Hanny, Startu Krasnystaw i Sparty Rejowiec Fabryczny / trzecia kolejka spotkań w chełmskiej okręgówce, o której opowiedzieli trenerzy Włodawianki Włodawa, Ruchu Izbica, Spółdzielcy Siedliszcze, Granicy Dorohusk i Kłosa Gminy Chełm / X Chełmska Gala Piłkarska oraz obchody 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część III: trzecia kolejka spotkań w chełmskiej klasie A, a usłyszeliśmy trenerów Vitrum Wola Uhruska, SPS EKO Różanka, drugiego składu Bugu Hanny i drugiego składu Chełmianki Chełm / udany występ zapaśników Cementu Gryfa Chełm w XXV Jubileuszowych Ogólnopolskich Igrzyskach LZS / złoty medal wywalczony przez Igora Rondosia z Olimpu Chełm w turnieju Vilius Buika Memorial / medale zdobyte przez zawodników Fabryki Sportu w zmaganiach strzeleckich w Parzęczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część IV: góra medali, które strzelcy MKS Dragon Chełm przywieźli z Mistrzostw Polski Ligi Obrony Kraju / turniej Seven Cup zorganizowany przez Tempo Chełm, udział zawodników Tempa Chełm i CHKS Arki Chełm w Mistrzostwach Polski we Wrześni:

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe