Magazyn Sportowy #9 (30-07-2022)

  • 30.07.2022, 10:10
  • MP
Magazyn Sportowy #9 (30-07-2022)
Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.

Część I: przygotowanie do sezonu 2022/2023 w klubach: SPS EKO Różanka, Granica Dorohusk, GKS Unia Rejowiec, MLKS Włodawianka Włodawa, Ruch Izbica, Start Krasnystaw i Bug Hanna:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część II: udział trójki chełmian w wyścigu kolarskim Lubuska Szosa, przerwanego przez przykre wydarzenie, zapowiedź 79 edycji Tour de Pologne z II etapem w Chełmie, na który zaprosi Czesław Lang, podsumowanie kolejnego wyścigu Tour de Lubelskie przez Agnieszkę Herdę, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie, relacja z Maratonów Kresowych MTB i biegów Kresowe Trail w Janowie, w których startowali reprezentanci GKK Peleton Okszów, Chełm Biega i Sekcji Biegowej Ruch Izbica:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część III: wywiad z Katarzyną Janicką o III Festiwalu Koszykówki w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część IV: złoto Katarzyny Krawczyk z Cementu Gryfa Chełm zdobyte podczas Poland Open, przygotowania Ernesta Dorosza z MLUKS Włodawa do ważnych zawodów, medale zdobyte przez naszych siatkarzy plażowych z CHKS Arka Chełm i UKS Tempo Chełm, złoty medal zdobyty w zawodach lotniczych przez Konrada Partykę, studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe