Tour de Pologne ponownie przejedzie przez Chełm [SONDA]

  • 27.07.2022, 10:11
  • red
Tour de Pologne ponownie przejedzie przez Chełm [SONDA]
Wielkimi krokami zbliża się wyścig Tour de Pologne. Drugi etap rozpocznie się w naszym regionie.

Kolarze będą jechali drogami miasta i powiatu chełmskiego Zapytaliśmy chełmian, czy będą witali i kibicowali uczestnikom tego wydarzenia.  

loadingŁaduję odtwarzacz...
Drugi etap rozpocznie się w Chełmie. Potem uczestnicy przejadą przez tereny gmin: Chełm, Kamień, Żmudź i Białopole w kierunku Hrubieszowa. Meta będzie w Zamościu.
 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chełmianin
Chełmianin 12.09.2022, 11:17
Trzeba zrobić jak na przejeździe Kowelskim społecznie usunąć kostkę i zrównać doły a następnie umieścić fotografię w mediach jak społeczeństwo wyręcza Pana Prezydenta Chełma w obowiązkach i po 5 dniach doły będą na Zachodniej wyrównane. Dziś Kowelski po wielu miesiącach będzie wyremontowany.
Chełmianin
Chełmianin 06.09.2022, 20:40
Dziury na Kredowej załatali a Zachodnia i Andersa nadal w dziurach.
Chełmianin
Chełmianin 01.08.2022, 08:48
Szkoda ,że plan przejazdu peletonu kolarskiego nie przewidywał przejazdu po ulicach Chełma Wołyńska , Andersa, Zachodnia , Synów Pułku bo cały świat by zobaczył jaki jest faktycznie gospodarz Chełma .

Pozostałe