Magazyn Sportowy #8 (23-07-2022)

  • 23.07.2022, 10:06
  • MP
Magazyn Sportowy #8 (23-07-2022)
Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.

Część I: relacja z XXV Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów organizowanej przez Gminę Dorohusk, Granicę Dorohusk i miejscowy GOKiT, udane starty Agrosu Chełm w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz w międzynarodowym meczu U20 w Mariborze, trzy złote medale zdobyte przez Kamila Mirzwę i Kamila Jakóbczaka z Sekcji Strzeleckiej Fabryki Sportu podczas Wschodniej Dynamicznej Ligi Strzeleckiej, rozmowa z Sebastianem Orłem i Ryszardem Śliwińskim z sekcji podnoszenia ciężarów Siłowni Olimp:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część II: wywiad z Leną Rorat z Chełm Biega o sezonie biegowym oraz tajnikach tej dyscypliny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część III: zapowiedź Maratonów Kresowych MTB i Kresowych Trail w Janowie, o których opowiedział Mirosław Barej, rozmowa z Konradem Rondosiem i Igorem Rondosiem z Siłowni Olimp o sezonie pięściarskim,

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część IV: Dariusz Wojciechowski opowiedział o Lidze Squasha w Chełmskim Parku Wodnym w rozmowie z Elizą Kudelską-Nowosad, wybór prezesa Chełmianki Chełm, Grzegorza Gardzińskiego, na stanowisko dyrektora sportowego sekcji piłki nożnej w spółce Chełmski Klub Sportowy, podsumowanie pierwszego turnieju piłki siatkowej organizowanego przez Klub Kibica CHKS Arka Chełm, start strzelców MKS Dragona Chełm w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, wywiad z Mieczysławem Czwalińskim, wiceprezesem Cementu Gryfa Chełm, o potencjale zapaśników z naszego regionu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe