Motokropla 2022 i jubileusz Golden Life [ZDJĘCIA]

  • 19.06.2022, 09:40
  • MP
Motokropla 2022 i jubileusz Golden Life [ZDJĘCIA]
W sobotę (18 czewca) w Amfiteatrze Kumowa Dolina odbyła się kolejna edycja Motokropli organizowanej przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu. Nie zabrakło tradycyjnej parady motocyklowej, zbiórki krwi oraz koncertów rockowych.

Krwiobus czekał na chętnych do podzielenia się krwią od godz. 11.00. Była ona również zbierana od dawców w tygodniu poprzedzającym wydarzenie w oddziale rejonowym RCKiK w Chełmie. Każdy kto zdobył się na ten szlachetny gest został nagrodzony upominkami od organizatorów.

O 14.00 spod Amfiteatru wyruszyła parada motocyklowa i ulicami Chełma przejechało ok. 300 pojazdów:

Na scenie zagrały tego dnia trzy zespoły: chełmski Treeskillers, czeska Orchidea, a także grupa Golden Life, która świętowała 35-lecie swojego istnienia.

MP

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (38)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adam
Adam 22.06.2022, 08:56
A w Zwierzyńcu niebawem https://www.facebook.com/event…
FanZenka
FanZenka 20.06.2022, 19:42
Z jakim wynikiem osiągnięto główny cel akcji? Tzn ile litrow krwi oddano podczas motokropli?

Pozostałe