Magazyn Sportowy #3 (18.06.2022)

  • 18.06.2022, 09:50 (aktualizacja 25.06.2022, 13:39)
  • MP
Magazyn Sportowy #3 (18.06.2022)
Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.

Część I: podsumowanie sezonu w Chełmskiej Keeza Klasie A, a także awans Victorii Żmudź do okręgówki, zapowiedzi meczowe w Chełmskiej Keeza Klasie Okręgowej, gdzie trwa walka o stanowisko lidera między GKS Ogniwem Wierzbicą, Bugiem Hanną i Unią Rejowiec, zapowiedzi spotkań w IV lidze lubelskiej, w której o jak najwyższe lokaty walczą m.in. Włodawianka Włodawa, Sparta Rejowiec Fabryczny, Start Krasnystaw, Brat Siennica Nadolna i Kłos Gmina Chełm, relacja z przedostatniego meczu Chełmianki w sezonie, w którym podjęła zespół Tomasovii Tomaszów Lubelski, zapowiedzi X Gali Piłkarskiej i II Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Mondi, wywiad z senseiem Bartłomiejem Zakrzewskim z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część II: poczwórny sukces Huberta Bartnika, utalentowanego zawodnika Wodnika Krasnystaw, ponad 30 medali zdobytych przez UKS Songo w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny, zdobycie czarnego pasa i 1 dana przez Kingę Fidecką, wychowankę klubu Sokół Krasnystaw, udany występ zawodników MKS Dragona Chełm w turnieju "Złoty Muszkiet, Złota Krucica, Złoty Rzutek", który odbył się w Bydgoszczy, rozmowa z Jarosławem Gardą z GKK Peleton Okszów na temat wyścigów MTB i udanych startów zawodników klubu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część III:  krótka relacja z turnieju szachowego w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Chełmie, rozmowa z Gabrielem Wlaziem, prezesem Arki Chełm, na temat transferów, planów na przyszły sezon i rozwoju Miejskiej Spółki Sportowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część IV: podsumowanie sezonu w KS Ogniwo Chełm i UKS Żaczek Fajsławice udziałem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozegranych w Niedźwiadzie,  siedem medali zdobytych w Piotrkowie Trybunalskim przez młodych zapaśników Cementu Gryfa Chełm,  zmiana terminu następnej zawodowej walki, którą stoczy w ringu Michał Soczyński, kolejne rekordy lekkoatletyczne pobite przez zawodników Agrosu Chełm, wywiad z Dariuszem Wojciechowskim, prezesem Chełmskiej Ligi Squasha, dotyczący podsumowania sezonu ligowego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe