Magazyn Sportowy #1 (04.06.2022)

  • 04.06.2022, 10:04 (aktualizacja 08.06.2022, 12:56)
  • MP
Magazyn Sportowy #1 (04.06.2022)
Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.

Część I: relacja z Olejarskiej Dychy, nowego biegu w naszym regionie, który rozegrał się w malowniczych okolicach Nielisza, a w którym startowali m.in. reprezentanci Chełm Biega i Sekcji Biegowej Ruch Izbica, zaproszenie od Katarzyny Janickiej na Miejską Integracyjną Spartakiadę Dzieci i Młodzieży, a także relacja Jana Dąbskiego, prezesa MKS Dragon Chełm, z dwóch turniejów w Tarnowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część II i III: zapowiedzi meczowe w chełmskiej okręgówce, Keeza Klasie A i IV lidze, jak również relacje z meczu Chełmianki w ramach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, z historycznego zwycięstwa MLKS Włodawianki Włodawa oraz z rozgrywek "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", w których bardzo dobrze poszło zawodniczkom UKS Niedźwiadka Chełm, informacja o nowych uprawnieniach Pawła Białasa, relacja z Samochodowej Imprezy Pań organizowanej przez Automobilklub Chełmski, a także rozmowy z Michałem Soczyńskim o przygotowaniach do kolejnej walki oraz z Damianem Leszczyńskim, trenerem klubu Agros Chełm, który opowiedział o sukcesach swoich podopiecznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część IV: Artur Juszczak opowiedział, czym jest Spółka Sportowa - Miejski Klub Sportowy powołany przez władze Chełma, prezes CHKS Arki Chełm Gabriel Wlaź uchylił rąbka tajemnicy o transferach zawodników i nowym trenerze, pojawiła się również relacja z gali Sportowiec Roku w Krasnymstawie, którą przygotował Grzegorz Drozdalski z Super Tygodnia Chełmskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kimchi
Kimchi 08.06.2022, 09:02
super pomysł, wspierajcie nasz sport nadal!

Pozostałe