Mosty, Kolektyw Rzeczy Drugie, Włączone - o działaniach na rzecz uchodźców

  • 27.05.2022, 09:35
  • Eliza Kudelska-Nowosad
Mosty, Kolektyw Rzeczy Drugie, Włączone - o działaniach na rzecz uchodźców
-"Chciałyśmy po prostu, żeby ludzie mogli poznać historię tych kobiet i tych rodzin, żeby móc się spotkać, przekonać się, że ta inność nie jest niczym złym, że ta inność wzbogaca. W wielu rzeczach jesteśmy takie same, takie same mamy marzenia, chcemy być wartościowe, chcemy pracować, mieć marzenia, a nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe" - mówi Elżbieta Rojek ze Stowarzyszenie "Dla Ziemi" o "Włączonych", specjalnych działaniach na rzecz uchodźczyń.

Gość Radia Bon Ton o próbach przywracania poczucia bezpieczeństwa i wiary w siebie ludziom, którzy musieli uciekać ze swojego kraju, zostawić za sobą wszystko, co budowali przez lata:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eliza Kudelska-Nowosad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe