Chełm: Czy miasto jest czyste? [SONDA]

  • 09.05.2022, 13:33 (aktualizacja 09.05.2022, 19:53)
  • red
Chełm: Czy miasto jest czyste? [SONDA]
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej organizuje spotkania z mieszkańcami Chełma w sprawie czystości naszego miasta.

Będzie to okazja do przedstawienia swoich uwag i propozycji, a także pokazania co zdaniem mieszkańców w tym zakresie nie funkcjonuje tak jak powinno. Zapytaliśmy więc chełmian czy uważają, że w Chełmie jest czysto. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sprawie utrzymania czystości w mieście odbędą się cztery zebrania, z podziałem na osiedla. Pierwsze - dla chełmian z Śródmieścia i obu Dyrekcji 23 maja w Szkole Podstawowej nr 5.
 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 11.05.2022, 17:51
Czy miasto wyremontuje , a właściwie wybuduje od podstaw ulicę Sienkiewicza? miala być remontowana z zBO 2017 i cisza ,mieszkańcy Sienkiewicza oczekują na działania wybory niedługo.

Pozostałe