Przygotowania do sezonu

  • 20.04.2022, 10:04 (aktualizacja 20.04.2022, 10:10)
  • red
Przygotowania do sezonu
Kąpieliska na Lubelszczyźnie rozpoczęły już  przygotowania do sezonu letniego, w tym to najbardziej oblegane przez turystów - jezioro Białe.

Jaki będzie ten sezon dla Okuninki? Niewiadomo, bo w okolicy wciąż obowiązuje zakaz przebywania, a tuż za granicą trwa wojna. Mimo tego, przygotowania do sezonu  ruszyły. 
Uchwałą rady gminy, w tym roku  w Okunince będą funkcjonowały trzy strzeżone gminne kąpieliska. Czwartym będzie zarządzał ośrodek Astur - to kąpielisko też będzie ogólnodostępne. 
Powiatowy Zarząd Dróg we Włodawie ogłosił też  przetarg na 'zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania w pasie drogi powiatowej Nr 1726L' w Okunince. To oznacza, że podobnie jak w ubiegłym roku, za przydrożne parkingi dookoła całego jeziora Białego trzeba będzie płacić. Opłaty zaczną obowiązywać już od 15 czerwca. Parkingi będą płatne do końca sierpnia.
 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chełmianin N
Chełmianin N 20.04.2022, 14:39
Redakcja!!! Gdzie jest Lubelszczyzna!!!

Pozostałe