IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy już w kwietniu w Chełmie!

  • 27.03.2017, 11:44
  • DSO
IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy już w kwietniu w Chełmie! Państwowa Szkoła Muzyczna w Chełmie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stoipnia im. Jana Paderewskiego w Chełmie zaprasza na IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w ramach Festiwalu "Gitara na Kresach".

Konkurs będzie trwał dwa dni, a rozpocznie się 5 kwietnia od przesłuchań konkursowych uczniów szkół I stopnia, następnie laureaci zaprezentują się na koncercie. W czwartek 6 kwietnia od godziny 9:00 rozpoczną się przesłuchania konkursowe uczniów szkół II stopnia i potrwają do godziny 18:00. Na 18:30 zaplanowano koncert The Positive Trio w składzie: Aleksandra Lipińska - śpiew, Wojciech Lipiński - gitara, Marcin Fidos - kontrabas. O godzinie 19:30 odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu i koncert laureatów.

W jury zasiądą prof. Marcin Zalewski oraz prof. Ryszard Bałauszko z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także dr hab. Marek Nosal z Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. 

Zapraszamy!

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe