Byliśmy już jak swoi

  • 21.03.2022, 15:44
  • Eliza Kudelska-Nowosad
Byliśmy już jak swoi Jarek Tulikowski
W miniony piątek w Galerii Atelier odbył się wernisaż wystawy Spotkania - Ukraina 2013-2021. Jest efektem fotograficznych wypraw w plenery na pogranicze polsko-ukraińsko-białoruskie. - "Na początku byliśmy tak jakoś szczególnie traktowani, a później jak przyjeżdżaliśmy, przywoziliśmy też te zdjęcia, dzieliliśmy się nimi to wtedy byliśmy zapraszani do domów, traktowani jak swoi" - wspominał spotkania z mieszkańcami pogranicza Ryszard Karczmarski, komisarz wystawy i właściciel Galerii.

Eliza Kudelska-Nowosad, zapraszam do wysłuchania materiału z piątkowego otwarcia wystawy i rozmów z twórcami fotografii z odległego, choć wciąż bliskiego świata:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eliza Kudelska-Nowosad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe