Gmina Włodawa: Zmiany w programie Czyste Powietrze

  • 28.01.2022, 11:32 (aktualizacja 28.01.2022, 11:48)
  • red
Gmina Włodawa: Zmiany w programie Czyste Powietrze Urząd Gminy Włodawa
Urząd Gminy Włodawa przypomina mieszkańcom, że od tego roku zaszły zmiany w programie Czyste Powietrze - z korzyścią dla beneficjentów.

Osoby o najniższych dochodach uzyskają nawet 90 proc. dofinansowanie do wymiany przestarzałego ogrzewania i docieplenia domu. Dotację ma być łatwiej rozliczyć, a fundusze mają być wypłacane 'z góry' - przed inwestycją. 

W ubiegłym roku mieszkańcy gminy Włodawa, w ramach programu 'Czyste powietrze”, złożyli ponad 20 wniosków o dofinansowanie. Większość osób przeznaczyła te pieniądze na wymianę starych kopciuchów. Trzy wnioski dotyczyły docieplenia budynków mieszkalnych, jeden wymiany grzejników.

Nasze województwo jest na czwartym miejscu w kraju, jeśli chodzi o ilość wypłaconych dofinansowań w ramach Czystego Powietrza. 
 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe