Dobroczyńcy i wolontariusze docenieni przez Caristas

  • 18.01.2022, 13:04 (aktualizacja 18.01.2022, 13:14)
  • red
Dobroczyńcy i wolontariusze docenieni przez Caristas
Mieszkańcy naszego regionu zostali laureatami dorocznej Gali Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

W kategorii darczyńców wyróżniono Jolantę Okoń i ks. Romana Skowrona z Jadłodajni imienia Matki Teresy z Kalkuty, działającej przy Parafii Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie. Jednym  z wolontariuszy roku został Krystian Janiuk – wolontariusz Szkolnego Koła Caritas w I LO w Krasnymstawie i Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie.
$2022.01\GALA CARITAS.mp3
Mówił Krystian Janiuk.
Podczas gali ogłoszono również wyniki konkursu '4 razy Wy” dla szkolnych kół Caritas. Pierwsze miejsce zajęła Niepubliczna Szkoła Podstawowa ARKA z Chełma. Na drugim miejscu znalazły się szkoły w Dorohusku, Strachosławiu i Wierzbicy, a na trzecim między innymi uczniowie Trójki w Chełmie.

 

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe