Skorzystaj z izolatorium, jeśli obawiasz się o rodzinę

  • 18.01.2022, 12:29
  • red
Skorzystaj z izolatorium, jeśli obawiasz się o rodzinę pixbay
Pobyt w izolatorium jest bezpłatny dla wszystkich chorych. Na pacjentów czekają pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami.


Po weekendzie odnotowano nieco mniej zakażeń koronawirusem.. W ciągu ostatniej doby w województwie lubelskim pozytywne wyniki testu otrzymało 349 osób. W powiecie chełmskim na Covid-19 zachorowało 17 osób, w samym Chełmie 5, w powiecie krasnostawskim 9, we włodawskim  3. W chełmskim szpitalu przebywa 47 osób zakażonych koronawirusem. W weekend zmarło trzech pacjentów z Covid-19.
Jeśli odebrałeś pozytywny wynik badania na Covid-19 i nie chcesz wracać do domu, by kogoś nie zarazić, możesz udać się do izolatorium w chełmskim szpitalu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

- mówił Mariusz Kowalczuk, zastępca dyrektora chełmskiego szpitala.
Do izolatorium może nas skierować lekarz podstawowej opieki zdrowotnej lub państwowy inspektor sanitarny. Pobyt w izolatorium jest bezpłatny dla wszystkich chorych. Na pacjentów czekają pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami. W sumie jest tam 38 łóżek. Obłożenie jest niewielkie. Obecnie w przyszpitalnym izolatorium przebywają tylko dwie osoby.

 

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe