Zgłoś produkt lub usługę do projektu Marka Lubelskie

  • 10.01.2022, 09:22 (aktualizacja 10.01.2022, 09:31)
  • red
Zgłoś produkt lub usługę do projektu Marka Lubelskie
Przedsiębiorcy, którzy co najmniej od dwóch lat prowadzą działalność na terenie województwa lubelskiego, mogą ubiegać się o markę Lubelskie. Przystąpienie do 15 edycji projektu gospodarczego urzędu marszałkowskiego jest bezpłatne.

 Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 stycznia. Wystarczy wypełnić specjalny formularz i dostarczyć do Departamentu Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Trzeba do niego dołączyć wyciąg z KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

Szczegółowe informację o programie znajdują się na stronie: www.marka.lubelskie.pl.

 

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kleks
kleks 13.01.2022, 20:41
...i pozbądź się ze swoich produktów własnego brandingu i rozpoznawalnej dla klientów szaty kolorystycznej. Kiedy rozpoznałem (a raczej nie rozpoznałem) śmietany Biomleku pod "Marką Lubelskie" nie mogłem uwierzyć. Po co jakakolwiek znana marka z własną bazą klientów w całej Polsce miałaby to robić?

Pozostałe