Oleszczuk awansował do Świdnika

  • 07.01.2022, 17:58 (aktualizacja 08.01.2022, 18:45)
  • red
zmiany-policja.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podinspektor Zbigniew Oleszczuk nie jest już zastępcą komendanta krasnostawskich policjantów. Awansował na pełniącego obowiązki szefa komendy w Świdniku. Zastąpi tam Sławomira Kwiatkowskiego, który odszedł na emeryturę.

Zbigniew Oleszczuk z krasnostawską komendą był związany od ponad 20 lat. Pracował na różnych stanowiskach kierowniczych i wykonawczych. Między innymi był ekspertem ds. kontroli i naczelnikiem wydziału prewencji, a później zastępcą komendanta. W swojej dotychczasowej służbie był wielokrotnie odznaczany i nagradzany.  Posiada wyższe wykształcenie. Prywatnie interesuje się sportem. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

Co ciekawe, szefem świdnickich strażaków jest starszy brygadier Adam Niemczyk z Krasnegostawu, który ponad rok temu również awansował z zastępcy w PSP Krasnystaw na komendanta PSP w Świdniku.

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe