POM - widzę, więc jestem

  • 09.12.2021, 15:46
  • EKN
POM - widzę, więc jestem
- Nasz projekt polega, na tym, żeby różni ludzie, ze swoim indywidualnym spojrzeniem spróbowali opisać przy pomocy aparatów fotograficznym to samo miejsce, te same rekwizyty” – wyjaśnia Dariusz Kostecki, komisarz wystawy fotografii „POM – widzę, więc jestem”.

Wernisaż już jutro o 18.00 w Galerii Atelier przy ul. Lwowskiej 24, a jeszcze dziś rozmowa z gościem Radia Bon Ton na ten temat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Autor zdjęcia: Jarosław Tulikowski

EKN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kutuzow
Kutuzow 10.12.2021, 10:18
to chyba z dedykacja dla Walesy,Frasyniuka ,Michnika i ,Balcerowicza a w nastepnej kolejnosci dla PO - jak to klasyk mowil: – cyt. wiekszej calosci
Dla takich jak ja, to co? Status pokrzywdzonego wydawany przez IPN! Ja mam występować o status pokrzywdzonego?! Przecież ja jestem zwycięzcą! Wygrałem! Ja i moi koledzy! Niech Kwaśniewski pisze, Jaruzelski powinien pisać, jak żył. Bo oni przegrali walkę w latach 80. A my nawet nie potrafimy tego uczcić, świętować – mówił w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Władysław Frasyniuk. – Myśmy ich, k***wa, po-ko-na-li – dodał.

Odpowiada szef SLD
Na słowa Władysława Frasyniuka, członka NSZZ „Solidarność” od 1980 roku i jednego z ważniejszych działaczy związku w latach ’80, a także uczestnika rozmów plenarnych obrad Okrągłego Stołu, odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Polityk od 1983 roku do rozwiązania partii był członkiem PZPR, a wcześniej działaczem komunistycznego Związku Studentów Polskich.

„Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989r. do-ga-da-li!” – napisał na Facebooku Czarzasty.

i tyle w temacie

Pozostałe