Szkolne zbiórki dla potrzebujących

  • 01.12.2021, 17:13
  • EKN
Szkolne zbiórki dla potrzebujących
- Na pewno ważne jest, żeby z dziećmi i młodzieżą rozmawiać na ten temat - wskazuje Marzena Kwiatek, opiekun koła szkolnego Caritas działającego przy szkole. - Jeśli przedstawiamy im sytuację, jak może wyglądac życie tych, którzy nie mają domu to one bardzo chętnie włączają się w te działania.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Chełmie biorą udział w zbiórkach na rzecz osób w trudnej sytuacji materialnej i osób bezdomnych. Do pojemników ustawionych w szkole i przedszkolu trafiają nowe skarpety, czapki i rękawiczki, produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia oraz domowe przetwory.

Marzena Kwiatek o powodzeniu akcji i wzbudzaniu u najmłodszych empatii:

loadingŁaduję odtwarzacz...

EKN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe