Samorządowe 5 Minut - gmina Chełm

  • 30.11.2021, 12:27
  • ---
Samorządowe 5 Minut - gmina Chełm
Gościem odcinka był wójt Wiesław Kociuba, który podsumował konsultacje społeczne przeprowadzone pod koniec listopada wśród mieszkańców gminy Chełm.

loadingŁaduję odtwarzacz...

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 05.12.2021, 19:37
Gdzie w gminie Chełm jest przedszkole , gdzie licea gdzie większy zaklad pracy trzeba się dogadać a zgoda i perspektywa dobrej wspołpracy wszystkim wyjdzie na dobre i tym co mieszkają na Sienkiewicza, Piłsudzkiego, Piaskowej w Chełmie czy tych którzy mieszkają w Stołpiu ,Stawie, Depultyczach czyJanowie.
Chełmianin
Chełmianin 01.12.2021, 23:47
Panie Prezydencie w sąsiedztwie cementowni od strony Wolwinowa jest sporo terenów rolnych w granicach administracyjnych miasta. Szkoda czasu na dyskusje z ludźmi którzy nie są zainteresowanie tworzeniem miejsc pracy.

Pozostałe