Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Katarzyna Berenika Miszczuk "TAJEMNICA DOMU W BIELINACH. KLUB KWIATU PAPROCI. TOM 1"; wyd. Wilga

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją? Znakomite połączenie wciągającej akcji z cenną wiedzą o Słowianach!
Katarzyna Berenika Miszczuk "TAJEMNICA DOMU W BIELINACH. KLUB KWIATU PAPROCI. TOM 1"; wyd. Wilga

Katarzyna Berenika Miszczuk, autorka kilkunastu bestsellerowych książek, zaprasza do magiczno-słowiańskiego świata Bielin w pierwszym tomie serii dla dzieci „Klub kwiatu paproci”. To będzie niezwykła przygoda dla całej rodziny!

„Tajemnica domu w Bielinach to mądra opowieść dla całej rodziny i magiczna przygoda pełna słowiańskich legend, która mnie oczarowała.” - Brandon Mull, autor serii „Baśniobór” i „Smocza Straż”

W życie rodzeństwa Lipowskich – Bogusi, Leszka, Tosi i Dąbrówki – bez zaproszenia wkracza ZMIANA. Muszą zostawić rodzinną Warszawę i przeprowadzić się do Bielin. Rodzice wywrócili ich życie do góry nogami, kiedy podjęli decyzję o ROZWODZIE. Zmianom nie ma końca, bo zamieszkują w wielkim domu ciotki Mirki, w młodości szeptuchy, teraz schorowanej staruszki, która w dodatku z każdym dniem wydaje się tracić coraz bardziej kontakt z rzeczywistością, a w cichych rozmowach pojawia się słowo ALZHEIMER.

Wychowane w stolicy dzieci na wsi poznają inny świat – starych wierzeń, szeptuch, bóstw i demonów. Czy to tylko SŁOWIAŃSKIE LEGENDY, czy może na własnej skórze młodzi Lipowscy przekonają się, że to nie zapomniane zabobony, ale prawda.

Ciepła, zabawna, pełna magii i empatii historia, która wciągnie Wasze dzieciaki w świat słowiańskich mitów i zawładnie ich wyobraźnią. To historia, do której zechcą wracać i która będzie ich bawić i uczyć. A jeśli znacie i kochacie serię „Kwiat paproci”, to „Tajemnica domu w Bielinach” będzie również dla Was idealnym uzupełnieniem fantastycznego świata Katarzyny Bereniki Miszczuk.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu Autor komentarza: Marta Treść komentarza: Bardzo dziękuję za tę rozmowę! To ogromna radość usiąść po drugiej stronie mikrofonu pasjonatki szycia. Ewidentnie nadawałyśmy na tych samych falach - dosłownie i przenośni. Pani Kingo niech Pani szyje i polecam wykroje na miarę od WearMeup.Club :) Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:43 Źródło komentarza: Rozmowa z Martą Zagożdżon z WearMeUp.Club Autor komentarza: Spinofonia Treść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! Spinofonia Data dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08 Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznych Autor komentarza: Hubert Treść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W. Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35 Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - Pozytywka Autor komentarza: Krycha Treść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku! Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44 Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w Chełmie
Reklama
test