20-lecie Radia BonTon

  • 20.03.2017, 08:59 (aktualizacja 20.03.2017, 10:43)
  • DSO
20-lecie Radia BonTon BonTon Radio
W tym roku Radio BonTon obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji będziemy sięgać pamięcią w przeszłość i prezentować Wam zdjęcia, które zachowały się w naszych radiowych archiwach. Poniżej zdjęcia z pierwszej imprezy promocyjnej Radia BonTon organizowanej nad Jeziorem Białym w 1997 roku.

Na pierwszym zdjęciu stoją od lewej: Małgorzata Makowska, Iwona Klepka, Wojciech Zakrzewski, Edyta Kusiak, Tomasz Moskal, Jolanta Szymańska i Mirosław Majewski. Na drugim zdjęciu na pierwszym planie jest Ryszard Bodio, na drugim planie w zielonej koszulce z mikrofonem jest Janusz Łuczkowski - pierwszy redaktor naczelny radia. Na trzecim zdjęciu widać Iwonę Klepkę, Rafała Samborskiego i Edytę Kusiak. Na ostatnim zdjęciu, od lewej  Agata Kędziora, Magda Walczak, Katarzyna Kuszpit, Przemek Rogalski oraz Wanda Jaroszczuk.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz Moskal
Tomasz Moskal 20.03.2017, 11:10
Rewelacja! I super wspomnienia! :) dzięki

Pozostałe